top of page
Пошук
  • #вераконфетныйбукет

Моє правило: "для букетів купую лише те, що готова дати власним дітям"

Чому сухорукти треба замовляти лише у перевірених постачальників?

Коли я купую запечатаний ящик кураги, можна перевірити дату виготовлення, цілісність упаковки, розмір. При закупівлі більш екзотичних складових букету із сухофруктів рідко купують цілу упаковку, тому важливо працювати з постачальником, який давно на ринку та дорожить репутацією. Найкраща гарантія якості – особисте знайомство з продавцем. Він завжди підкаже, коли нові надходження та допоможе вибрати найкращі сухофрукти для моїх букетів.Смачний букет із сухофруктів доречний завжди:

  • до чаю,

  • до святкового столу,

  • до подарунка на день народження,

  • на День Учителя,

  • 8 березня,

  • Новий рік.Щоб додати оригінальності, в букет часто кладуть баночку натурального меду, джем, шоколад, каву, чай. Композиції із сухофруктів не мають сезонності, тому заряджатися бадьорістю вітамінів можна цілий рік. Букет із сухофруктів стане чудовим подарунком для особливих людей – діабетиків та вегетаріанців. Як декор використовую декоративні рослини, палички кориці, льодяники або тематичні топери з написами.

Подібні букети задумані як практичний та креативний подарунок, який можна подарувати як строгому начальнику, так і коханій мамі, бабусі, колезі, вчителю, подрузі.

Інгредієнти, розмір, упаковка букета можуть бути різними, щоб композиція із сухофруктів підкреслила Вашу індивідуальність та Ваш незвичайний подарунок запам'ятався.
Букети бувають корисними та практичними!
8 переглядів0 коментарів

Comentarios


Оформити замовлення

Надіслано. Дякуємо за замовлення!

Для обговорення деталей ми зв'яжемося з Вами протягом 30 хвилин.

ПОДИВІТЬСЯ , чим можна доповнити букет.

bottom of page