top of page

Букети з фруктів -  свіжа ідея подарунку

 

Букет з фруктів в Одесі стане гарним подарунком для дівчини, дружини, мами, подруги, колеги. Він однаково доречний, як приємний сюрприз, і для жінки, і для чоловіка. Такі свіжі композиції популярні завдяки незвичайному  видгляду і відображають ваш смак.

 

Якщо ви не знаєте, що подарувати дорогій людині – вибирайте букет фруктів в Одесі з доставкою. Навряд чи знайдеться той, хто відмовиться від такого оригінального, а головне, смачного сюрпризу.

 

Зробити замовлення ви можете прямо зараз -  на нашому сайті buket-konfet.od.ua, написати в Viber або зателефонувати +38(050)494-96-17

Ознайомтеся з правилами роботи в період карантину за посиланням .

Важливим трендом є не лише краса, а й турбота про здоров'я. Ми хочемо виглядати здорово, стежимо за своїм сном, харчуванням, дотримуємося активного способу життя.

Пропонуємо вам підтримувати здоровий рух і в подарунках – вибрати для ваших близьких та коханих те, що здивує їх візуально та подарує їм смачну частинку здоров'я. Втіленням цієї нової ідеї стануть незвичайні букети з фруктів, якими можна милуватися і спробувати їх на смак.

Якщо стандартний варіант із квітів вам здається чимось банальним, і ви шукаєте щось оригінальне, тоді пропонуємо вам ідею сучасних корисних гарних букетів із фруктів.

 

У вашому розпорядженні великий вибір фруктів, оформлених в красиві композиції для створення вражаючого ефекту. У нас ви можете вибрати букети:

  • зі свіжої полуниці,

  • вітамінні з цитрусових,

  • ніжні з фруктів та квітів,

  • стильні з макарунсами,

  • елегантні композиції з ягід.

 

Ви можете вибрати, як один із запропонованих на сайті варіантів, так і висловити свої побажання, додавши в букет солодощі або більше своїх улюблених фруктів.

До кожного подарунку ми додамо листівку з вашими побажаннями та доставимо до адресата на конкретну годину. Якщо потрібно зберегти інкогніто, ми доставимо подарунок анонімно.

Інші категорії:

Оформити замовлення

Надіслано. Дякуємо за замовлення!

Для обговорення деталей ми зв'яжемося з Вами протягом 30 хвилин.

ПОДИВІТЬСЯ , чим можна доповнити букет.

bottom of page