top of page

Пивний букет

Букети з пива радують і душу, і  тіло. Пінний напій асоціюється з відпочинком, гарним настроєм,  душевністю.

Букети з пивом вибирають для чоловіка, тата, друга чи колеги. Пивні букети дарують як  чоловікам,  так  і жінкам.

Замовляючи чоловічі букети з пивом у нас, ви можете бути впевнені, що ви не переплачуєте за напій (надамо чек із закупівлі). Ми допоможемо підібрати напій. Коштуватиме вам він буде таку саму ціну, що і на полиці в Metro. 

Алкоголь не входить у вартість букетів, оплачується додатково за чеком.

Зробити замовлення ви можете прямо зараз -  на нашому сайті buket-konfet.od.ua, написати в Viber або зателефонувати +38(050)494-96-17

Ознайомтеся з правилами роботи в період карантину за посиланням .

Якщо є сумніви щодо вибору чоловічого подарунка, то букет для чоловіка з пивом – безперечно хороший  варіант. Пінне зі снеками люблять усі.

Чоловічий букет з пивом зазвичай доповнюється  сушеними кальмарами, ставрідкою, соломкою з тунця, ікряниками та іншими снеками з морепродуктів.

І звичайно ж солоний арахіс, кранчі з пікантними смаками, добірні американські фісташки – ми добре вивчили смаки та переваги любителя хмільного напою.

Пивний букет у коробці або дерев'яному ящику  -  зручно для отримувача. Такий смачний набір компактно розташується на столі біля іменинника і радуватиме його погляд. Аромати сушеної рибки, кальмарів, солоних горішків дадуть позитивний імпульс та передчуття свята. А ще  букет з пива та риби не залишить байдужими колег. З таким оригінальним подарунком буде весело у будь-якій компанії.

Ваш іменинник може захотіти  зробити селфі з незвичайним подарунком та поділитися з друзями своїми емоціями. Композиції у форматі каскад (найстандартніша форма) – добре виглядають у кадрі, тому що добре видно всі деталі.

Особливе місце займають роботи з лангустинів. Це преміальна смачна альтернатива ракам, яка чудово підходить для вітання. Великі аргентинські креветки підкреслюють нетривіальність події та ваш смак.

Для нас таке  Рішення  більш переважно  у порівнянні з раками, тому що ми можемо контролювати їхню якість і бути впевненими в безпеці.

 

Даруйте оригінальні подарунки!

Інші категорії:

Оформити замовлення

Надіслано. Дякуємо за замовлення!

Для обговорення деталей ми зв'яжемося з Вами протягом 30 хвилин.

ПОДИВІТЬСЯ , чим можна доповнити букет.

bottom of page